رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش خبر داد

تشکیل کمیته ساماندهی نیروی انسانی متوسطه دوم

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از تشکیل کمیته ساماندهی نیروی انسانی مقطع متوسطه دوم خبر داد.

 

محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در راستای استقرار نظام 3-3-6 موج تغییرات به متوسطه دوم و پایه دهم می‌رسد، اظهار کرد: این موضوع نیازمند برنامه ریزی‌های دقیق در حیطه‌های مختلف است که نیروی انسانی نیز این جمله آنهاست.

 

وی افزود: کمیته ای در همین زمینه تشکیل شده و مشغول بررسی راهکارهای ساماندهی، متناسب سازی و بهسازی نیروی انسانی است و برنامه‌هایش را تا اردیبهشت ماه سال آینده اعلام خواهد کرد.

 

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعدادی دروس جدید برای متوسطه دوم از سال آینده وارد جدول برنامه درسی می‌شود گفت: معلمان باید برای تدریس این دروس آموزش ببینند.

وی تاکید کرد: نیاز به نیروی انسانی جدید و همچنین نیروی انسانی آموزش دیده برای دروس جدید هم در شاخه نظری و هم فنی و حرفه‌ای وجود دارد.

منبع : اخبار معلــمان ................منتظر |تشکیل کمیته ساماندهی نیروی انسانی متوسطه دوم
برچسب ها : انسانی ,نیروی ,آموزش ,متوسطه ,برنامه ,کمیته ,نیروی انسانی ,رئیس مرکز ,ساماندهی نیروی ,تشکیل کمیته ,کمیته ساماندهی ,ریزی منابع انسانی ,کمیته سام